Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

29. Nasza baszta kochana…
Robert Baran

Lokalizacja Okręg 3
Francesco Nullo, okolice Baszty Czarownic177 obręb 13, 17615 obr 13 ( Skarb Państwa)

Koszt zadania
24 000,00 zł

Opis zadania
Założenie w miejscu nieistniejących starych ławek nowych desek, grubych solidnych, zaimpregnowanie, pomalowanie aby można było usiąść, odpocząć, podziwiać piękny i dla turystów i dla mieszkańców zakątek Słupska teren za Kamieniem Pamiątkowym, gdzie kończą się Mury, oraz na skraju za ławkami obsadzić roślinami eterycznymi, tak aby zarówno wzrok jak i zapach, oraz szum rzeki zapadał w pamięć i relaksował, a nie jak obecnie odstraszał pustością. W ramach projektu planujemy akcje kilkakrotnie w szkołach, przedszkolach zorganizowane "Nasza Baszta Kochana...." w malarstwie, opowiadanie, wiersz, efekty prac pokażemy na cyklicznych wystawach w tym miejscu.
Uzasadnienie
Od dawna miejsce to nie zachęca ani nas słupszczan, ani turystów do choćby przystanięcia na chwilę, a jest urocze i reprezentatywne dla naszego miasta. Wystawienie, zrobienie tych ławek jest niewielkim ale skutecznym środkiem na zmianę tego miejsca, tam na prawdę nie ma na czym usiąść. Jestem osobą niepełnosprawną i gdyby nam się udało pozyskać fundusze na ten projekt, wspólnie z fundacją "Progresja" wciągniemy w realizację młodzież niepełnosprawną, aby było to wspólne dzieło nas, ekipy stąd tzn. " Lokalnych Patriotów". Pozdrawiamy i dziękujemy za pomysł z Budżetem Partycypacyjnym.
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
1. Zamontowanie nowych ławek, rośliny, krzewy, ziemia, odżywki dla roślin, transport, prąd 24 000,00 zł
24 000,00 zł