Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

57. Festyn rodzinny „Wszyscy jesteśmy tacy sami” przy Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku
Beata Warcholak

Lokalizacja Okręg 1
Boisko Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 - Osiedle Niepodległości

Koszt zadania
10 000,00 zł

Opis zadania
Organizacja festynu będzie polegała na: 1. organizacji zawodów sportowych, 2. organizacja zajęć kulinarnych, w tym występy atrystyczne dzieci uczestniczących w festynie, 3. gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu 4. plener malarski dla uczestników 5. lepienie i wypalanie wyrobów z gliny 6. organizacja poczęstunku dla uczestników festynu 7. zakup nagród dla uczestników zawodów, występów 8. zakup podstawowego sprzętu festynowego 9. zakup artykułów spożywczych na poczęstunek 10. wynajem zabawek dmuchanych ( zjeżdżalnie, zamki itp. )
Uzasadnienie
Celem zadania jest integracja uczniów, rodziców i mieszkańców Osiedla Niepodległości. Festyn pozwoli wyrównać szanse i umożliwi aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym uczniów ze specjalnymi potrzebami. Festyn ma stworzyć przestrzeń, w której wszyscy będą traktowani równo. Festyn ma stworzyć przestrzeń, w której wszyscy będą traktowani równo. Festyn zostanie zorganizowany we współpracy SM "Kolejarz" oraz Klubem Osiedlowym "Kwadrat" a organizacją zajmą się bezpłatnie pracownicy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku. Sposób rekrutacji - ogłoszenie o festynie na stronie internetowej szkoły, miejskim, Portalu Edukacyjnym, na tablicach ogłoszeń w szkole, SM "Kolejarz" i Klubu "Kwadrat", przekazanie informacji przez e-dziennik i na zebraniach rodziców.
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
1. Nagrody dla uczestników festynu 3 000,00 zł
2. Zakup sprzętu sportowego i mat biurowych 1 200,00 zł
3. Zakup sprzętu i naczyń jednorazowych 3 000,00 zł
4. Zakup art. spożywczych 2 000,00 zł
5. Wynajem dmuchańców 800,00 zł
10 000,00 zł