Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

6. ogrodzenie do wybiegu dla psów
Aleksandra Kacała

Lokalizacja
Osiedle Niepodległości, teren przy ulicy Zaborowskiej, na przeciwko ulicy Witosa, za garażami. Nr działki 256/2. Aktualnie teren miejskiego wybiegu dla psów.

Koszt zadania
35 000,00 zł

Opis zadania
Inwestycja lokalna o charakterze infrastrukturalnym to zadanie polegające na ogrodzeniu powstałego w 2011 wybiegu dla psów. Montaż siatki i wyrównanie terenu polegające na ewentualnym wysypaniu ziemi, ubiciu i wyrównaniu miejsc, gdzie są dołu, garby itp. Nie chodzi o całkowitej zmianie terenu, tylko korekcie aktualnego stanu podłoża.
Uzasadnienie
Ogrodzenie terenu, na którym aktualnie znajduję się wybieg dla psów jest nie do końca bezpieczny dla zwierząt. Znajduje się przy ruchliwej ulicy i wielokrotnie zdarzało się, że psy spuszczone ze smyczy wybiegały na ulicę. Wypadek samochodowy z udziałem zwierząt jest w takim przypadku bardzo prawdopodobny. Z tego też powodu wybieg dla psów jest nie wykorzystany. Mało osób korzysta z tego terenu. Aby poprawić jego atrakcyjność i doprowadzić do tego, by spełniał zadania, które powinien proponuje się ogrodzenie. Zadania jest adresowana do wszystkich mieszkańców osiedla, zapewni integrację właścicieli czworonogów. Wpłynie na edukację i rozwój kynologii.
Załączniki
  1. Wybieg dla psów 2.png
  2. wybieg.png
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
1. Siatka ogrodzeniowa powlekana zielona 18 200,00 2. Drut naciągowy, napinacz, słupki, opaski, śruby, pręty 6 500,00 3. Furtka 150 1 000,00 4. Montaż 9 300,00 35 000,00 zł
35 000,00 zł