Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

15. Lasek Zachodni - PARK PRZY UL. MARII ZABOROWSKIEJ
EWA JAKUBCZYK

Lokalizacja Okręg 1
obrzeże Słupska od strony zachodniej, teren wzdłuż ul. Marii Zaborowskiej w Słupsku- od pętli autobusowej przy ul. Dmowskiego do ul. Legionów Polskich.

Koszt zadania
300 000,00 zł

Opis zadania
Uprzątnięcie dzikich wysypisk śmieci, wytyczenie alejek i ewentualne ułożenie na nich trwałej nawierzchni; Wykarczowanie części krzaków oraz drzewek samosiejek (uporządkowanie roślinności); Ustawienie ławek przy alejkach wraz z koszami na śmieci; Ustawienie przyrządów do ćwiczeń sportowych.
Uzasadnienie
Społeczność Słupsk doceniła konieczność uprawiania wszelkich sportów i rekreacji na świeżym powietrzu. Bardzo popularne stało się jeżdżenie na rowerach, nording walking, biegi itd. Słupsk otoczony jest pięknymi terenami zielonymi, z których część została zagospodarowana. Jednak największe osiedle mieszkaniowe w Słupsku nie ma parku / lasku z prawdziwego zdarzenia. Park wzdłuż ul M. Zaborowskiej znacząco wpłynie na jakość życia mieszkańców tego osiedla. W parku/ lasku będą mogły spacerować matki z małymi dziećmi, osoby starsze ale przede wszystkim osby pragnące zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną w cywilizowanym miejscu.
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
Takie jak w punkcie 4: Opis zadania. Dokładny kosztorys musi być sporządzony przez fachowców, jednak wg moich szacunków wartość prac z ledwością zmieści się w górnym limicie budżetu obywatelskiego 300 000,00 zł
300 000,00 zł