Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

35. Przebudowa i modernizacja Skateparku przy ul. Małcużyńskiego
Daniel Grudziecki

Lokalizacja Okręg 1
Osiedle Niepodległości Skatepark przy ul. Małcużyńskiego, działka 857, obręb 10, Słupsk

Koszt zadania
300 000,00 zł

Opis zadania
- Przebudowa obecnej infrastruktury skateparku i zmiana rozmieszczenia obiektów - Montaż monitoringu oraz dodatkowego oświetlenia
Uzasadnienie
Słupsk Skatepark jest miejscem od wielu lat użytkowanym przez słupskich amatorów sportów ekstremalnych. Od początku działalności tego Skateparku, wybudowana infrastruktura budziła spory niedosyt wśród sportowców. Źle zorganizowane położenie obiektów oraz mała ich ilość nie spełnia oczekiwań, które mogą zapewnić podobne skateparki w miastach sąsiadujących ze Słupskiem. Projekt modernizacji i rozbudowy skateparku ma za zadanie powierzyć specjalnej firmie zajmującej się tworzeniem skateparków przebudowę obiektu, dokupienie kilku nowych elementów i ewentualną dobudowę drugiej części obiektu na trawniku położonym nieopodal istniejącej infrastruktury. Drugim elementem jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników, w tym celu należy zamontować monitoring na istniejącym obiekcie i dodatkowe oświetlenie. inwestycja jest zgodna z założeniami Strategii Rozwoju miasta Słupska w latach 2007 - 2015 w zakresie rozwoju ogólnodostępnych obiektów rekreacyjnych. Skatepark został również wpisany do priorytetowych zadań w dokumencie określającym kierunki rozwoju sportu w Słupsku ( priorytet II - rozwój infrastruktury sportowej ).
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
1. Przebudowa i modernizacja skateparku przez firmę zewnętrzną 275 000,00 zł
2. Zakup urządzeń do monitoringu oraz dodatkowej infrastruktury wyposażenia Skateparku 25 000,00 zł
300 000,00 zł