Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

63. Z sercem do Maksymiliana

Lokalizacja Okręg 2
Osiedle Zatorze

Koszt zadania
10 000,00 zł

Opis zadania
Zorganizowanie koncertu młodzieżowej muzyki sakralnej, w wykonaniu jednego bądź kilku zespołów muzycznych, w rodzaju muzyki wykonywanej np. na rzeszowskim festiwalu "JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA", we wnętrzach Kościoła pw. Maksymiliana, z nagłośnieniem wewnątrz i na zewnątrz, w terminie lipiec - sierpień 2016
Uzasadnienie
I. KULTURA: Na mapie kulturalnej Słupska brak jest imprez tego typu, będzie to więc koncert zapełniający dużą lukę. II. AKTUALNOŚCI: W roku 2016 w Polsce odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Mieszkańcy Osiedla Zatorze także będą uczestniczyć w ich organizacji, m.in. poprzez wyjazdy wolontariuszy i goszczenie uczestników Dni Młodzieży. Mieszkańcy Osiedla Zatorze i ich goście zyskają niezapomniane przeżycia. Wyżej opisany koncert pozwoli uczcić to wydarzenie, wzmocnić wizerunek Słupska jako miasta o wysokiej kulturze, zachęcić do powrotów do Słupska. Informacja o koncercie będzie rozpowszechniona poprzez plakaty.
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
1. Wynagrodzenie dla artystów 8 000,00 zł
2. Koszty nagłośnienia 1 800,00 zł
3. Wydruk ogłoszeń/plakatów 200,00 zł
10 000,00 zł