Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
logowanie urzędnika
Strona główna

61. Dzieciaki – do Józefa!

Lokalizacja Okręg 1
Osiedle Niepodległości

Koszt zadania
10 000,00 zł

Opis zadania
Zorganizowanie koncertu muzyki dziecięcej, w wykonaniu jednego bądź kilku zespołów muzycznych kierujących swój repertuar do dzieci ( np. Piccolo Coro dell`Antoniano, Arka Noego itp. ) we wnętrzach Kościoła pw. św. Józefa, śpiew, akompaniament z elementami choreograficznymi, z nagłośnieniem wewnątrz i na zewnątrz, w terminie lipiec - sierpień 2016
Uzasadnienie
I. KULTURA: Na mapie kulturalnej Słupska brak jest imprez muzycznych tego typu, będzie to więc koncert zapełniający dużą lukę. II. AKTUALNOŚCI: W roku 2016 w Polsce odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Mieszkańcy Osiedla Niepodległości także będą uczestniczyć w ich organizacji, m.in. poprzez wyjazdy wolontariuszy i goszczenie uczestników Dni Młodzieży. Mieszkańcy Osiedla Niepodległości i ich goście zyskają niezapomniane przeżycia. Wyżej opisany koncert pozwoli uczcić to wydarzenie, wzmocnić wizerunek Słupska jako miasta o wysokiej kulturze, zachęcić do powrotów do Słupska. Informacja o koncercie będzie rozpowszechniona poprzez plakaty.
Kosztorys
Częsci składowe zadania Koszt
1. Wynagrodzenia dla artystów 8 000,00 zł
2. Koszty nagłośnienia 1 800,00 zł
3. Wydruk ogłoszeń/plakatów 200,00 zł
10 000,00 zł